PORTALE PARTNERÓW

Naprawa okien Bochnia ceny – sprawdź, ile to kosztuje

Naprawa okien Bochnia ceny – sprawdź, ile to kosztuje

Okna wymagają systematycznych przeglądów i napraw. Tylko wtedy będą w pełni sprawne i funkcjonalne przez długie lata. Podczas normalnego, codziennego użytkowania może bowiem dojść do różnych usterek. Do tych najczęstszych można zaliczyć uszkodzenia okuć, zawiasów i nawiewników, rozszczelnienie, pęknięcie szyby czy awarie klamek. Jednak jeśli w porę wezwiemy fachowca i usuniemy problem, koszt będzie naprawdę niewielki. Gorzej, jeśli zbagatelizujemy sprawę, gdyż może to doprowadzić do trwałych uszkodzeń i konieczna będzie wymiana okna. A to już spory wydatek.

Sprawdźmy, ile kosztuje naprawa najczęstszych usterek.

  • Naprawa zawiasów – cena jest uzależniona od ilości uszkodzonych skrzydeł. Jednak koszt naprawy zwykle nie przekracza 30 zł za sztukę, a przy większej ilości można wynegocjować naprawdę dobrą stawkę.
  • Wymiana klamki – to także niewielki koszt. Ceny rozpoczynają się już od 150 szt. za sztukę. Naprawa w takim przypadku obejmuje wymianę nie tylko samej klamki, ale także gniazda, zasuwnicy czy przekładni. Wszystko zależy od rodzaju usterki.
  • Wymiana zawiasów – koszt wymiany pojedynczego zawiasu wynosi zwykle od 150 do 250 zł.
  • Montaż nawiewników okiennych – tutaj także ceny naliczane są za sztukę. Przy większej ilości można negocjować wysokość rachunku. Jednak koszt pojedynczego nawiewnika średnio wynosi 200-250 zł.
  • Wymiana szyby – tutaj wycena zwykle jest indywidualna, gdyż wszystko zależy od rodzaju i rozmiaru okna. Jednak ceny rozpoczynają się już od 150 zł.
  • Naprawa drzwi balkonowych wraz z regulacją zawiasów – średnia cena mieści się w przedziale 120-200 zł.

Jak widać na powyższych przykładach, średni koszt naprawy okien nie przekracza 250 zł, warto więc korzystać z usług tego typu. Należy jednak wybierać sprawdzonych fachowców. Jeśli szukasz skutecznego serwisu, sprawdź ofertę tutaj: naprawa okien Bochnia ceny.

Zadzwoń:
+12 251 41 50

Zobacz stronę:
http://www.serwis-okien.org/oferta/
naprawa okien Bochnia ceny

Dojazd: